نعمت های زندگی و شکر گذاری آنها

روزهای شما، زندگیتان را می‌سازد. اگر روزهایتان را خوب و شاد سپری کنید عمرتان زیبا خواهد گذشت. برای لذت بردن از زندگی باید سعی کنیم از اتفاقات روزمره و ساده حداکثر استفاده را کرده و آنها را به کام خود شیرین کنیم. برای این‌که در زندگی همیشه شاد و راضی باشید می‌توانید به راهکارهای زیر عمل کنید. مطمئن باشید که انجام این کارها زیاد سخت نیست و به امتحانش می‌ارزد.

1. زیبایی را ستایش کنید.
هر روز ما با انواع زیبایی در اشکال و فرم‌های مختلف روبه‌رو می‌شویم و جای بسی تاسف است که این زیبایی‌ها برای بسیاری از مردم به صورت عادت درمی‌آیند، به طوری‌که حتی دیگر آنها را نمی‌بینند. دوباره به مردم، گیاهان، وسایل، ساختمان‌ها و چیزهایی که در اطرافتان است نگاه کنید و لحظه‌ای را به ستایش و تقدیر از آنها بپردازید و سعی کنید ببینید که چه چیزی آنها را اینقدر خاص کرده است.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


2. لبخند بزنید.

اگر لبخند نزنید یعنی تمام روز خود را هدر داده‌‌اید. این حرف بیهوده‌ای نیست. هرگز خود را آنقدر مشغول نکنید که فرصت خندیدن پیدا نکنید یا آنقدر جدی نباشید که مانع لبخند زدن شما شود. در عوض اطراف خود را با افراد شاد پر کنید.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


3. به طبیعت بروید.

طبیعت یک شفادهنده فوق‌العاده اضطراب و نگرانی‌های زندگی مدرن است. خوردن ناهار در پارک، قدم زدن در حیاطی پر از گل و گیاه یا دیدن غروب خورشید مثال‌هایی ساده برای لذت بردن از طبیعت در طول روز هستند.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net

/ 17 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
zizi

تو هردوتا وبم آپم فدات[ماچ]

پونه

سلام.صبح بخیر.خسته نباشی.این 2 روز خونه نت نداشتم.واسه همین نبودم.

ضیافت

سلام عزیزم مطالب جالبی بود کاشکی زندگی ماشینی امروز و بدو بدو های ما اجازه می داد حتی یک روز هم این جوری غذا بخوریم ... ولی خنده و خوش اخلاقی را هستم

پونه

سلام گلم. [پلک]..صبحت بخیر.دلم تنگ شد چن روز بودی[قهر]منو بدعادت کردی[زبان]مرسی از امنتهای پر انرژیت.مثل همیشه[نیشخند] مرسی بابت حمایتهات.من به خاطر طرفداران عزیزی مثل تو هم که شده دیگه نمی بازم[قهقهه]

پونه

سلام.صبح سردت بخیر.خوش باشی دوست جونی[پلک]

پونه

سلام.روزت پر نور و انرژی و رنگ های قشنگ[ماچ]مرسی از کامنت فلسفیت در مورد عشق[پلک]بوسسسسسسسسسس[فرشته]

سارا

سلام.بالاخره تونستم وارد بشم.خ
خیلی اموزنده بود

سارا

سلام واقعا اموزنده بود. تاحالا بهش فکر نکرده بودم

رضا

salam weblage jaleb va mofidi hastesh[نیشخند]baraton arezoye movafaghiyat mikonam[گل]